شرط بندی بازی دو تا در تاینی بت با بونوس ویژه

بازی دو تا انگلیسی می باشد و یکی ورزش های الکترونیکی است که در رده بازی های آنلاین چند نفره قرار می گیرد. می توانیم بگوییم به اصطلاح یک موبا است که برای پلتفرم های مایکروسافت و ویندوز و مک اواس و لینوکس ساخته شده است. معنای واژی دوتا مخفف Defense of the Ancients می باشد که به معنی دفاع از ساختمان باستانی است، هر تیمی که بتواند ساختمان دشمن را از بین ببرد برنده است.

بازی دو تا چیست؟

بازی دوتا یکی از بازی های ورد آف وارکرفت می باشد که یک بازی آنلاین چند نفره محسوب می شود. کلمه dota مخفف واژه انگلیسی Defense of the Ancients می باشد که معنای دفاع از ساختمان باستانی را می دهد، در این مسابقه هر کس بتواند ساختمان دشمن را نابود کند برنده است.

هیرو های معروف بازی دو تا

بازی دو تا بیش از صد هیرو دارد که هر کدام از آن ها قابلیت های خاصی دارند، هر هیرو سه توانایی و یک آلتیمیت دارد؛ هیروهای معروف از جمله شدو فیند، بوچر وایپر، کلاک ورک، مارلاک، زئوس می باشد.

آیتم های معروف بازی دو تا

آیتم اول town portal می باشد که می توانید به برج های خود در مدت زمانی سریع منتقل شوید، آیتم دوم clarity می باشد و زمانی به کار می رود که یونیت های دشمن به شما اتک ندهند.

این آیتم برای ابتدای بازی خیلی کاربرد دارد، آیتم سوم mango می باشد این آیتم برای هیروهایی که در لاین وسط بازی می کنند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

آیتم چهارم faeriefire می باشد که با استفاده از آن هشتاد و پنج عدد به خون شما اضافه می شود و آیتم های دیگری همچون sentry ward و observer ward و … می باشد.

مپ های بازی دو تا

برای دیدن مپ های بازی دوتا می توانید به سایت طرفداران ایرانی وارکرافت مراجعه کنید و مپ های موجود در این سایت را ببینید و در بازی از آن ها استفاده کنید.

تفاوت بازی دو تا و دو تا 2 در چیست؟

تفاوت بازی دو تا و دو تا 2 در چیست؟

۹ گرافیک بالاتر شده و هیروها و آیتم ها آپدیت شدن و تغییرات کوچک دیگری نیز در روی این بازی اعمال شده است.

این بازی برای گوشی موبایل هم آمده است؟

بازی دوتا یکی از بازی هایی است که تنها برای ویندوز قابل استفاده است و نمی توان با گوشی از آن استفاده کرد بلکه تنها باید با pc آن را بازی کرد.

آموزش بازی دوتا انلاین

این بازی ساخته شده توسط شرکت valve می باشد از این رو فقط از طریق کلاینت استیم می توان بازی کرد. شما ابتدا باید اکانت دوتا را بسازید و سپس وارد نرم افزار استیم شوید و آن بازی را خریداری نمایید، سپس طبق آموزش خود نرم افزار مابقی کارها را انجام می دهید و شروع به بازی کردن می کنید.

سوالات متداول

بازی دو تا چیست؟

یک بازی ورد آف وارکرفت می باشد که و آنلاین چند نفره محسوب می شود، کلمه dota مخفف واژه انگلیسی Defense of the Ancients می باشد که معنای دفاع از ساختمان باستانی را می دهد.

آیتم های معروف بازی دوتا کدامند؟

آیتم اول town portal، آیتم دوم clarity، آیتم سوم mango، آیتم چهارم faeriefire و آیتم های دیگری همچون sentry ward و observer ward و … می باشد.

تفاوت بازی دو تا و دو تا 2 چیست؟

۹ گرافیک بالاتر شده و هیروها و آیتم ها آپدیت شده اند.

هیرو های معروف بازی دو تا کدامند؟

هیروهای معروف از جمله شدو فیند، بوچر وایپر، کلاک ورک، مارلاک، زئوس می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

Author: Arthur Fox